Код: -----

"***_30 Seconds To Mars ua_***"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » "***_30 Seconds To Mars ua_***" » [ NEWS ] » Интересные факты!!!


Интересные факты!!!

Сообщений 1 страница 20 из 60

1

Внимание!!!
Марс пройдет всего лишь в 34,65(тыс) милях от земли! 27 августа в 00,30 посмотрите на это зрелище. Это будет выглядеть как две луны над землей! Следующий раз когда Марс будет так близко к Земле будет только в 2287 году.
nono.gif

0

2

Ну очень интересно это прада???
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
•"I spent some time in prison. Just the normal stuff. Listen, I've had so much edge in my life, I don't need to contrive any. I'm not gonna front like Mr Angst."
Я провёл какое-то время в тюрьме. Это нормальное явление. Послушай, у меня было так много преимуществ в жизни, что мне не нужно ничего придумывать. Я не стану мистером Беспокойство.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Что бы это все значило????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

0

3

ага я тож читала!так что получается что он сидел что то я не догоняю!мне кажется что все енто фигня!

0

4

Музичні експерименти Джареда ЛетоЗдавалося б, що має спільного голлівудський актор Джаред Лето з музичною сторінкою "Поступу"? Виявляєься, він професійно займається не лише кінематографом, а й музикуванням. Саме про його групу із загадковою назвою "30 Seconds To Mars" піде мова далі.

Про таких кажуть -- "молодий та перспективний ". Починаючи з 1995 року, Джаред Лето встиг зіграти не останні ролі в 20 стрічках. Останні роботи з його участю: "Бійцівський клуб"(1999), "Американський псих", "Реквієм за мрією", "Sunset Strip"(усі - 2000) та інші. Але цього виявилося замало Джаредові для творчої самореалізації, і вирішив він спробувати себе в рок-музиці. Змалку, слухаючи "Pink Floyd", "Led Zeppelin" і "Rush" одним вухом, а "The Cure" та Браяна Ено - іншим, хлопець відчув смак до інтелектуальної музики. Додайте до цього вміння грати на гітарі та надзвичайно приємний голос, і зрозумієте - амбіції Джареда мали вагомі підстави для реалізації. Так, наприкінці 90-х "30 Seconds To Mars" поповнили і без того чисельні ряди каліфорнійських молодих команд, які хотіли (і досі хочуть) сказати своє слово в рок-музиці.

Своєю назвою ("30 секунд до Марсу") група наголошує на бурхливому техногенному розвитку суспільства, в якому всім нам доводиться жити. Марс завжди був для нас, землян, іконографічним образом, і в текстах Лето він виступає як єдине місце для втечі, а не як бог війни.

Важко зараз однозначно відповісти, що стало родзинкою групи, але переваг над іншими дебютантами рок-сцени в них більш ніж достатньо. Це, по-перше, потужний і, водночас, ліричний вокал Джареда Лето. Його голос немає аналогів на сучасній рок-сцені, де запорукою успіху в публіки часто є вміння швидко та голосно матюкатися в мікрофон. По-друге -- пісні. Глибокі як у текстовому плані, так і за музичним наповненням, вони одразу полюбилися музичному продюсеру Бобу Езріну (за його плечима -- продюсування альбомів "Pink Floyd", "Kiss" та Alice Cooper). Саме цей досвідчений дядько зумів допомогти хлопцям зліпити те, що стало їхнім дебютним альбомом. Музиканти представили на його осуд близько 50(!) пісень -- Езрін вибрав 11, які й сформували цей CD. І зробив він свою роботу на дуже високому рівні -- сучасно, але без зайвих (модних зараз) хіп-хопових прибамбасів.

На однойменному CD "30 Seconds To Mars" балансують на межі нью-металу, використовуючи позитивні риси цього популярного напрямку лише для забезпечення актуальності свого дітища. І це відразу дало свої плоди: зразу після виходу в світ цього альбому, ще нікому не відому групу взяли на підтримку свого турне більш відомі "Puddle Of Mudd". Тоді і почався комерційний успіх "30 Seconds To Mars". Джаредові Лето це настільки сподобалося, що він наразі не думає про зйомки, а зосередився на групі.

Існує цілком справедлива теза про те, що коли людина займається кількома справами одночасно, вона не може робити їх на високому рівні. І, якщо раніше я ідентифікував для себе Джареда Лето виключно як актора, то після прослуховування альбому "30 Seconds To Mars" я вагаюся. Актор він хороший -- це факт. Факт, доведений голлівудськими режисерами та продюсерами, які знімають його (погоджуюся: він не такий відомий, як Бред Пітт, але на те і називають таких хлопців "перспективними", бо вважають, що ЇХНЯ роль і справжній уcпіх ще попереду). Але ще більше мені імпонує музичне амплуа Джареда. Він без перебільшення талановитий хлопець. Навіть, якщо "30 Seconds To Mars" не видадуть більше жодного альбому (буде дуже прикро), він реалізував себе як музикант на всі 100%. От і думаю, хто він "більше" -- актор чи співак, але достеменно знаю -- мені страшенно до вподоби "30 Seconds To Mars". З нетерпінням чекатиму на їх наступний альбом.

0

5

Пасиб за статью! :friends: Правда ,она на украинском...кхе...но я все-равно все понимаю :boast:

0

6

EcheLon
;) Простите меня просто небыло времени перевести!!!

0

7

Та и не надо!я ж сказала, что все понимаю...так даж прикольней! :friends:

0

8

EcheLon
Хорошо что ты конечно понимаешь самое главное что бы другие тоже понимали!!!

0

9

Та поймут!

0

10

*TORRI* написал(а):

•"I spent some time in prison. Just the normal stuff. Listen, I've had so much edge in my life, I don't need to contrive any. I'm not gonna front like Mr Angst."
Я провёл какое-то время в тюрьме. Это нормальное явление. Послушай, у меня было так много преимуществ в жизни, что мне не нужно ничего придумывать. Я не стану мистером Беспокойство.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Что бы это все значило????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Джаред имеет ввиду что он много раз стоял на краю или был на грани, поэтому ему не надо ничего придумывать (как это многие делают) И его это все не особо заботит.

Отредактировано N.B.K. (2007-08-29 21:33:47)

0

11

Ооо!!какие умные новички!Да, кстати, привет тебе, пришелец N.B.K.!

0

12

N.B.K.
Да уж ну спасибо, меня вообщето интересовало по поводу того что он на самом деле в тюрьме сидел??? :O

0

13

Я искала инфу, но так ничего не нашла к сожалению. Если переводить со сленга то фраза будет звучать так: "Я провел некоторое время в тюрьме. Это нормальная фигня." Имеется ввиду, что это обычное дело. Возможно было какое то мелкое хулиганство или еще чего-нибудь в этом роде. Для Штатов это действительно нормально. Говорил же Джаред что воровал раньше. Может с этим и связано.

0

14

Кстати насчет инфы. Это наверное не в тему, но кто-нибудь рубит по немецки? Я на немецком сайте нарыла вот это:   

30 seconds to Mars - in Deutschland!!
20.08.2007 - D

Jared Leto befindet sich derzeit in Europa und wird im September 1 Tag in Deutschland für Promotion verweilen! Wann genau? Das erfahrt ihr schon bald hier!

Что в дословном переводе имеет такой вид: Теперь Джаред Лето находится в Европе и будет пребывать в сентябре 1 день в Германии для получения ученой степени кандидата наук! Когда точно? Вы узнаете уже скоро здесь это!

Кто-нибудь что-нибудь понимает в этой фигне?!  :help:
Какая еще ученая степень?

0

15

да уж интересно !мне тож ох ж наш джаська все успеет!

0

16

N.B.K.
Ну наверное Джаська продвигается дальше и дальше. Молодец!!!!

0

17

:O Он не перестает меня поражать!Певец, музыкант, художник...спортсменка, комсомолка и просто КРАСАВЫЦА!! :rofl:  :rofl:
А ученая степень...хм, просто это говорит о высшем уровне его образования, наверно, я сама в этих дебрях путаюсь...

Отредактировано EcheLon (2007-08-30 16:20:15)

0

18

EcheLon
Да вообще он просто молодец - огурец!!!

0

19

ага я не понимаю!как в такой красивый и аккуратной головке может поместится столько всего!простов моей голове не укладывается

0

20

leeelllik
Ну наверное она такая красивая и аккуратная для того что бы много в нее помещалось и не только  :)

0


Вы здесь » "***_30 Seconds To Mars ua_***" » [ NEWS ] » Интересные факты!!!